Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Informace:

SMS E-mail info

Návod pro Vodafone - www.vodafone.cz

SMS e-mail poskytuje operátor zdarma. SMS e-mail si jednoduše zřídíte sami v podobě: libovolne.jmeno@vodafonemail.cz.

Registrace SMS e-mailu (převzato podle návodu Vodafone): Vymyslete si uživatelské jméno (min. 4, max. 32 znaků - musí začínat písmenem a končit písmenem nebo číslicí) např.: petr

Pak napište SMS textovou zprávu: emailzap petr a odešlete na číslo: 2255

Po odeslání textovky obdržíte potvrzení o úspěšné registraci a můžete začít službu SMS e-mail využívat. Vaše mobilní e-mailová adresa je pak: petr@vodafonemail.cz. Registrace i aktivační zpráva je zdarma.

Může se stát, že vámi zvolené uživatelské jméno již bylo zaregistrováno jiným uživatelem. Potom obdržíte textovkou oznámení o tom, že vámi zvolené uživatelské jméno je již obsazeno a zároveň vám bude navrženo náhradní uživatelské jméno.

Co dělat, když zapomenu, jakou mám mobilní adresu?

V případě, že zapomenete, jakou máte mobilní e-mailovou adresu, zopakujte výše popsaný postup (tj. jakoby pokus o registraci nové mobilní e-mailové adresy - pošlete na číslo 2255 zprávu emailzap cokoliv; zpráva je zdarma). Okamžitě dostanete od operátora Vodafone podobu vaší současné e-mailové adresy ve zprávě s přibližně tímto obsahem:

E-mailovou adresu již máte registrovanou: petr@vodafonemail.cz Pro její změnu pošlete SMS: ZMENADRESU nove_uzivatelske_jmeno.

Návod pro O2 - www.cz.o2.com

Operátor SMS e-maily krátí na 60 znaků.

O2 poskytuje svým zákazníkům SMS-email zdarma ve formě: 00420číslomobilu@sms.eurotel.cz, tedy např.: 00420602111111@sms.eurotel.cz.

Můžete si vyzkoušet poslat SMSku z internetu na O2.

Návod pro T-Mobile - www.t-mobile.cz

Pokud chcete mít mobilní e-mailovou adresu, musíte se zaregistrovat na www.t-zones.cz. Její název si můžete zvolit ve formátu cokoliv@t-email.cz.

Na stránkách t-zones.cz je potřeba zvolit službu MobileBox Easy. Nastavte si filtr "Všechny zprávy poslat na SIM kartu telefonu".

E-maily, které dojdou na mobilní adresu, si lze nechat přeposílat jako SMS na mobil (prvních 160 znaků). Až do odvolání to T-Mobile nezpoplatňuje.