Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Informace:

Základní informace

SMS Info je zcela nová a neoficiální služba Dark Elfa. Prostřednictvím této služby můžete dostávat informace z Dark Elfa přímo na svůj mobilní telefon formou jednoduché textové zprávy. Velkou výhodou je, že si sami můžete nastavit čas, kdy vám bude sms doručena.

Za využívání této služby neplatíte žádné poplatky svému operátorovi. Jediné co vás to bude stát je symbolická částka kreditů. Je to z toho důvodu, že nechci aby se tahle služba stala masovou záležitostí a byla zneužívána různými experimentátory. Kredity získané z této služby mám v úmyslu vrátit zpět mezi hráče, ať už formou soutěží nebo odměňováním kvalitních článků.

Které informace lze dostávat na mobil

Zprovoznění služby

První podmínkou pro zprovoznění této služby je registrace na Timesech. Pokud zde ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.

Dále si můsíte vytvořit u svého operátora sms-email. Je to emailová schránka, na kterou když vám přijde mail, tak se automaticky přepošle na váš mobil formou sms. Vytvoření tohoto mailu je zdarma. Informace jak si mail zaregistrovat a jak se tato služba liší u jednotlivých operátorů najdete v sekci E-mail.

Poslední podmínkou je, že pošlete na nick Dark Elf Times 3 kredity. Nezapomeňte mě informovat o tom, že jste mi kredity poslali. Nejlépe uděláte, když mi zanecháte vzkaz přímo tady na Timesech, nebo mi dáte vědět prostřednictvím pošty v DE, a nebo mi můžete napsat na icq 310760310. Já vám poté službu aktivuji. Doba trvání služby je půl roku a platí zatím pouze pro CZ server.

V nastavení upravíte parametry služby a jednotlivých sms.