Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

Rasy DE - Mágové

Wow paráda! Už se těšim na další.... :)
14.2. 2013 - 11:10 Autor Dave Lister Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Pekne, komplexni, jen tak dal:)
8.2. 2013 - 22:35 Autor sir Robin I. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Úžasné. Snad se ostatní rasy ponesou v podobném duchu :)
6.2. 2013 - 19:09 Autor Damio Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Moc povedený. Obšíný, k věci a fakticky dost přesný :)
5.2. 2013 - 19:37 Autor DragonSpar Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
V poho, já ti dávám za pravdu, mé argumentování je spíš takový náznak toho, že na nějaký editování seru už :-D 
5.2. 2013 - 16:52 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Dragon: Nevím, ale právě u téhle práce bych řekl, že se předpoklad "to si domyslí" není moc validní.

 

BT: Desítky dávám, ale ne příběhům. Příběh mi musí upálit díru do palice. U ostatních článků stačí kvalitně odvedená práce a nějaká ta přidaná hodnota. A té tady je až až. Např. jsem nějakou dalurčitě i rozhovoru.

 

5.2. 2013 - 16:43 Autor BloodTears Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Dragone, tak pozor. Dnes padol JACKPOT. Za dobu, čo poznám laxinátora ešte desiatku neudelil

K samotnému hodnoteniu :)

Dielo nie je zbytočne sentimentálne, je vecné a súhlasím s laxikom, ku koncu mi bolo normalne luto, ze tam toho nie je o magoch viac :) a verím, že určite by sa našlo :) :)

 

A hoci som sa mágom vyhybal ako čert krížu, tak po tomto navode mam chut skusit si ich, takže si myslim ze uz to splnilo svoj ucel.

 A nedá mi ešte, aby som tu neuviedol svoju skusenost s mágmi. Bol to turnaj dvojíc, kde som s rediskom skúsil taktiku mág - skurut. Vybrali sme si na skúšanie dosť mizerné počasie na zlato. Ja som logol mágov - spoko do zeme, kam logoval redis, 2x spoko do utoku (redis minul manu na okradacky). Este som trafil nespo superovi a dobyl jednu zem. Dalsi den som redisovi dal dalsie spoko cez pentagram. Zvysok veku som bol poctu, ale redis sa nedal nicim zastavit :) 

5.2. 2013 - 16:42 Autor DragonSpar Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

2) Chtěl jsem to původně připsat roky, ale pak sem se nak k tomu už nedostal :)  Odkaz vsichni zname, ale podle nej bych to stejne presne nenapsal ty roky :) To si clovek musi pamatovat z dob minulych a ma pamet uz neslouzi :-D 

 

3.1) Asi sem mohl zmínit to že jsou to dobří obranaři, ale je to tak trochu zahrnuté v tom, že v druhé a třetí fázi už nám nikdo nic neudelá :)

3.2) To je individuální pro každého pisálka, ale vetsinou tam vesmes zaklady rozjedu budou

4) Proč plýtvat na trpa uragany, natoz zasypani :-D Pokud ho nenechají kolegové zbytečně vyfarmit zatímco já rostu, neni potřeba pak kouzlit nic jiného než par kletebe a zavru si driv nez dostane moznost me obtezovat :-D

 

Diky za hodnocení :)  

5.2. 2013 - 15:22 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

1) Krásná předposlední věta v tom úvodu, to se musí nechat. :-)

2) Asi by to chtělo lépe vymezit, kdy tato období probíhala. K tomu je dobrý tenhle odkaz http://www.darkelf.cz/upravy_system.asp , který je dostupný zhlavní stránky po lognutí. Jinak je to krásné shrnutí. Já pamatuju jen poslední dvě období a tvůj popis na ně jasně sedí jak mágova hlava na špičatý klobouk.

3.1.) Sice mágy nehraju, ale dodal bych, že pokud proti mágovi ve 2. a 3. fázi nestojí nabušený skurut/barbar, je dost těžký mu třeba i jen dobýt zemi.

3.2) Hmm, já myslel, že přímo rozjezdy součástí nebudou... no nic, tak asi jo.

No, nejdřív jsem si říkal, že se možná až moc otrocky držíš Darkfireho osnovy, ale ono je to asi dobře. Nic nevynecháš a je to přehledný.

4) Jen bych dodal, že mě jako trpaslíka kolikrát dokáže víc dožrat rozboření kvanta dolů, než  uragánování. Ale to souvisí s nízkým počtem kol-domků a existencí mithrilu. Ale jak říkáš, mockrát jsem zasypání nezažil.

 

No, jak jsem se ze začátku leknul, že je to dlouhý, tak mi to při čtený pěkně odsýpalo a mrzí mě, že se o těch fousatých dědcích s půlměsícovými brýlemi, hábity a špičatými klobouky, nemůžu dočíst víc věcí. Moc dobré a i když bych teda uvítal natažení o pár odstavečků, nestydím se praštit ti tam plnou kulatou DESÍTKU.

5.2. 2013 - 14:24 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Jen se nestyďte! I uznání chvály nebo prostá výtka je v tomhle případě rovna zlatu. Samozřejmě ale čím více rad a poznámek, tím líp.

Až to přečtu, určitě se přidám.

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.