Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

Rasy DE - úvodník

8.2. 2013 - 18:26 Autor Darkfire Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Mě ale nikdy registraqce asi nezmizela...nebo nevím,že by jsem se semm znovu registroval..prostě jsem použil jednu starou možnost a bylo to
8.2. 2013 - 15:42 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Tady si člověk udělá srandu, že je nedoceněný, a hned mu lidi slibujou, že na něj příště složí pár ód... škoda, že to tak nefunguje i ve skutečnosti. :-)

Ale jsem rád, že ses sem přihlásil. A že to má úspěch. Bohužel nutnost registrace i pro komentování dost znesnadňuje zpětnou vazbu. :(

7.2. 2013 - 23:57 Autor Darkfire Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Tak postupně.....nebylo to psané až tak ve spěchu,ale bylo to psané z hlavy okamžitě,bez prakticky jakékoliv zpětné slohové opravy.Čím déle nad tím úvodníkem přemýšlím,tím déle si myslím,že je jenom dobře,že jsem to napsal "z první"  a nedělal to po částech.Je to moje osobní pocitová záležitost,a věci které se nám dostaly pod kůži a to i v reálu,těžko popíšeme dvěma větami.Ale chápu,že nezaujatého se to příliš u duše nedotkne. :-)

   Dragone,potvoro jedna nestydatá,můžeš si mlít co chceš...ale jak se budeš cítit ty,jestliže se o tvých láskách bude někdo zmiňovat neuctivě (romány)? V pohodě..já si zase  velmi dobře si vybavuji některé chvilky,jejichž si byl hlavním aktérem když jsi tu začínal ...a i díky nim se mi tahle hra dostala pod kůži..:-) .Zejména brašin by o tom mohl vyprávět...prostě fajn doba...se vším všudy..tak to nejde přeskočit malým odstavcem.

Laxi...výměnou za pár teček jsi tu dostal moji osobní zpověď....vytiskni ji,přines a já to podepíšu....jednou na tom vyděláš balík.A co se týká--> by jsme a by jsem....učitelka Stachová na základní škole...nás učila,že bych..abych..bychom..je nespisovné a že tak mluví lidi v hospodě..a ne ve škole...(nevím co měla proti hospodám..)..ale základku jsem ukončil tuším v roce 1986....takže od té doby se událo dosti vellkých změn...a možná to zsáhnulo i gramatiku.

Vali....určitě máš pravdu....navíc....LP se téhle hře věnoval daleko intenzivněji....byly pořád plné ligy...lidi se znali...někdy to bylo i prestižní.....ale tak rozdíly vznikají s postupem času automaticky,takže je začneš vnímat jakou normální součást.A co se týká her..a starých her....u mě se jedná o web hry a PC hry..hodně by jsem o nich mohl mluvit.

 Co se týká podpory...jsem za ní rád,nebyl jsem si jistý jestli to neosloví opravdu jen úzký okruh lidí,ale naštěstí mě podpořilo i nadšení některých autorů...viz třeba Dragonspar....u něj jsem v počátku váhal,což on sám potvrdí,jestli ho vzít,a nakonec to byl taktický majstrštyk...hodně mi pomohl a nejenom zájmem...

  Laxi tebou to zakončím....neboj se,že jsem na tebe zapoměl.... a na ty hovory co jsme spolu měli...všechno má svůj čas a místo...a to teď patřilo zejména tomu co mě vedlo k tomu projektu.Tvůj čas určitě přijde.

7.2. 2013 - 20:12 Autor sir Robin I. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Jak čtu ty mágy, tak beru zpět, barbary psát nebudu. Na to nemám.
1.2. 2013 - 09:58 Autor Vali Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Tak tohle mě docela dojao tenhle článek. Faktem je, že DE hraju teprve 4. rokem a občas jsem se v tvém článku našel. Tak nějak mám celý život pocit, že nejlepší jsou věci,, s kterými se začíná, je to nadšení spojené až s naivní představou, že tenhle pocit nikdy nezmizí, ale časem se z toho stane rutina, lidé nacházejí stále nová nadšení a na ty stará zapomínají, pro mě třeba srdcovka DrD, Magic a podobné hry, na které mám jen ty nejlepší vzpomínky, možná i spoijené s dětstvím.

 

Jelikož teď píšu gamebook a zabírá to hodně práce a poslední dobou bych řekl i nedoceněné práce, protože, jak jsi psal, spousta lidí nezajímá nic jiného než Darkelf, vzít tužku, papír a stát se součástí příběhu je pro spousta lidí nepřekonatelný počin.

 

Nicméně ti i tímto velice krátkým článkem chci vyjádřit plnou podporu, ani ne tak v tvém projektu, který tě možná zklame, ale jako spíš v tom andšení, které máš pro velký projekt. Sám jsem nyní majitelem firmy, která stojí na počátku něčeho velkého, sám to cítím, je však velice těžké se prosadit a dotáhnout věci do konce. 

1.2. 2013 - 09:40 Autor sir Robin I. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Dojalo mě to :D Skoro mám chuť napsat ty barbary. Ale nevím, jestli jsem na to dost dobrý. Asi se nejdřív podívám na ty mágy, abych věděl, jak to má nebo může vypadat, a jestli se do té doby nikdo nepřihlásí, tak to možná zkusím ;)
31.1. 2013 - 23:43 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Mimochodem gratuluju, tvůj článek je šestistý šedesátý šestý tady na Timesech. Ty ďáble jeden. ;-)
31.1. 2013 - 23:31 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Já to musel opravovat, tak si nestěžuj. ;-) tam dvě tečky, tam tři, tam čtyři... žádné mezery za čárkami a všehovšudy tři odstavce. Nádhera. :-) A to nemluvím o tom by jsem, by jsme atd.
31.1. 2013 - 23:29 Autor DragonSpar Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Mě ztratil už na těch románech o začátcích de, de timesu, xka.. ale na konci jsem se zas vrátil do "hry" :-D :-D 
31.1. 2013 - 23:21 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Možná to zní nafoukaně, ale bylo to psané ve spěchu. :-) Narozdíl od těch rasových článků. A ty jsou gro celého projektu... Teda doufám, že ty odfláknuté nebudou. Jinak si mě nepřej. :-)

Jen příště víc o mé maličkosti bych prosil. 

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.