Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

V Dark Elfovi se šíří spam

19.5. 2007 - 07:31 Autor Dark Elf Times Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
:-(*)()-):-e:):~/:-e:-e!!!
19.5. 2007 - 07:31 Autor Dark Elf Times Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
udělej to barevně!!!
Rovnost cen opro všechny není znakem trhu, ale znakem socialismu/komunismu:-))) ... v tržním prostředí je normální systém různých cen, množstevních slev atp.
13.2. 2007 - 16:39 Autor Dark Elf Times Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
2Absolute: hehe, nene , nejdřív jsem si to regnul, máš pravdu že by to byl docela fór, kdyby mi to někdo vyfouk a já mu ještě udělal reklamu :-)))
zdovozu: koukam že už sis aj zaregistroval doménu :) .. nebo ti ji někdo ukrad? to by byla smůla, he? :-))):-)))
Jako fakt LOL.. takhle někoho lynčovat :-))):-))) tohle už snad neni potřeba víc komentovat :);-)=)

zdovozu: přeju GL :)
www.zdovozu.cz: :-))):-)))
zdovozu, LP: neviem, ako sa komu oplatí kupovati tieto DEKy, ale nám zo slovenska určite nie, takže zvyhodnený sú vlastne hráči, ktorí žijú v čechách, a na bratov slovákov sa zabudlo...;-)=)
zdovozu: nemal si ale posielať spamy do pošty, úplne stačilo poslať každý druhý deň (raz do týždňa) na každé ligové fórum, a neotravovať hráčov, niektorým to vadí
harrdy: no, neviem síce, či LP na to až tak "vydělá", (verím, že takmer všetky prachy z predaja vráža naspäť do DE), ale v celku súhlasím, je to jeho vec.... a nevyžiadanú poštu rozhodne zmažem()-)
Jsem se doslech, že se tu rýsuje 3. světová, tak to tu jdu trochu urovnat. Já se stále divím tomu, že navzdory tomu, co tady LP pracně vysvětloval, tomu rozumí snad jenom Necromorgon, Chos, Sir, Saul a nakonec i Germi2. Povím Vám příběh, aby jste věděli, jak to všechno bylo.
Začalo to mým nápadem, jak si udělat na DE reklamu. Protože tu hraje opravdu dost lidí, chtěl jsem spojit příjemné s užitečným a to, že si zahraju a přitom si udělám reklamu na (v tuto chvíli ještě nefunkční) web, kde budu nabízet auta dovezené z Německa, které jsou u nás podstatně dražší. Každá reklama ale něco stojí a proto jsem věděl, že budu muset zainvestovat do DEků a šel tzv. štěstíčku naproti;-)=) měla to být show pro lidi - co se dá vymačkat z rasy, pokud bude mít neomezený přísun deků, takže jsem oslovil LPeho, zda-li je možné se dohodnout na nějaké množstevní slevě. Navrhnul jsem částku 2 tisíce a vzhledem k tomu, že takových nabídek má zřejmě plnou poštu, mi napsal, že množstevní slevy by mohl dát při odběru od 5 tisíc a více Kč. Tolik deků jsem zase naráz úplně nechtěl, ale LP mě uklidňoval, že co nevyužiju, tak určitě prodám klukům z ali. A tady se začal rodit ten nápad prodávat deky. Největší prioritou pro mě, bylo to, aby se to vyplatilo LPemu. Řešení bylo na snadě - koupit deky se slevou a prodávat je lidem. Musel jsem ale zvýšit obrat deků tak, aby konečný zisk pro Dark Elfa byl větší, než původně, proto prodávám Deky o trochu levněji a prodávám je i po kusech a platit je můžou všichni i tak, že je pošlou obálkou, což je pro hodně lidí snadnější než vyplňovat složenky. V konečné fázi na tom, ačkoliv to zní k nevíře a někdo tomu zatvrzele \"nerozumí\" (i když teď už snad asi jo) , na tom vydělají všichni - počínaje LPem, který za méně práce přinese do hry více peněz a ušetřený čas může využít k jejímu vylepšování, potom já, že mám pár desítek haléřů na deku za veškeré vyřizování prodeje (cca 50 Kč/den) + reklama webu (mimochodem brzo už bude spuštěnej a bude tam i sleva na auta pro ty, kdo hrajou DE;-)) a nakonec i pro hráče, kteří mi po zakoupení deků děkovali právě za to, že si konečně mohli koupit 5 deků, nebo že mi to mohli poslat poštou, nebo že jim to vyšlo levněji a koupili si tak deků víc, než původně chtěli.
Od lidí, kteří si u mě deky koupili, jsem nedostal ještě ani jednu negativní odezvu, LP ví, že moje snažení a nabízení deků není žádná levota a je to v konečné fázi přínos do hry.
---
Zakopaného psa v celé téhle \"kauze\" vidím v tom, že nikdo nevěděl o co jde a až teď , ale stačilo se zeptat LPeho, nebo mě, než nás tady začít skoro linčovat :- . O mě ani tak nejde, ale vůči LPemu mi to připadá jako sprosťárna, když některým z vás, kteří máte deky levněji, sám řekne, že to je v pořádku. To je mi ho docela líto..:-e Po tom, co jsem teď vyložil karty na stůl už je snad všem jasné, jak to tedy je.
K autorovičlánku: Dave - při vší úctě k tomu, co pro DE děláš, každý novinář se nejdřív snaží zjistit co nejvíc podložených informací, než sepíše článek, i když je to třeba senzace:) Na druhou stranu díky tomuhle humbuku se všechno objasnilo a mé i LPho jméno očistilo a ke všemu tomu ještě - mám bezva reklamu:-))) Takže kdo chce deky levněji, stačí mi napsat v DE do pošty na můj nick:)
víte LP vymyslel výbornej kšeft- on vlastně prodává čísílka!!! co sou to deky? jenom čísílka na obrazovce, ale dostává za to peníze a když si někdo těch čísílek chce koupit hodně za hodně peněz tak mu to může bejt jedno protože on na tom zbohatne tak i tak. proto si myslím že tohle je čistě LPho věc, která nic nezmění a neměli by sme see v tom šťourat. a nákou tu nežádanou poštu samžete dyť vono to nestojí moc úsilí popojet myší o kus do prava a kliknout!
Cr71: To jsem nenapsal já ;-)
řeším, řešíš, řešíme.
Ale baví nás to, co?;-)=)
To neni zrovna dobrý, mě už několikrát nabýzel Deky a já mu řekl NE, protože si je radši vydělam.....jinak souhlasim s Celegornem...:-e
no mě je to absolutně ukradený až na ten spem v poště ale su zvyklej že mě někdo furt oxiduje, to že dal LP množstevní slevu mě přinde jako jeho věc pokud šlo otohle, horší by to bylo kdyby ju poskytoval i za menší čásky svejm kamarádíčkům, spíš mě serou ty banery ale s stím já nic neudělám, svůj názor sem mu řek do pošty a tím sem s nim skončil
Dobře tak teď už víme že šlo o množstevní slevu. Možná to LP měl říct, možná ne, on si z toho vyvodí sám nějaké závěry, myslím, že to není třeba omílat. POdle mě je to klasická bouře ve lžíci vody.
To, že LP prodal DEky za nižší cenu než je obvyklé, je samozřejmě jeho věc a nikomu z nás do toho nic není. Pokud dal svolení k tomu, aby je nabízel k dalšímu prodeji, pak nám do toho taky nic není.
Druhá věc je ta, že když se to tady objevilo i já sám jsem se divil co se děje. Jako první mě napadlo, že je to někdo, kdo vykrádá účty a snaží se na tom přilepšit, Po pár dnech jsem pochopil, že to asi bude povolené, když LP odsoudil sázkovou kancelář tohle nechal ležet, jakoby to neexistovalo.
LP vážím si toho cos vytvořil a věřím, že tomu věnuješ spoustu času. Ještě víc si vážím toho, že komunikuješ s hráči i když kolikrát čtu věci a divím se, že Tě nechávají chladným. Znám jiné gamesy, kde admin s hráči nekomunikuje, kde jim nedává možnost se vyjádřit. I když se Ti tato diskuse nelíbí, nech ji prosím proěhnout. Je jasné, že Tvé úmysly byli čisté, ale jak vidíš z rozporuplných reakcí hráčů, ne všichni chápou to, co není jasně napsáno.
Nevím, kolik DEků od Tebe koupil ani za kolik a ani to nechci vědět. Jasné však je, že to nejsou stovky, ale tisíce a pravděpodobně Ti to velmi pomohlo a je dobře, že jsi to udělal.
Podle mě stačilo hráče informovat, že se můžou s koupí DEků obrátit na www.zdovozu, ale chápu, že by tím zase klesl prodej DEků od Tebe. Takže nejspíš sis řekl, ať si sežene kupce sám. To, že se to tady probírá paradoxně prospěje nejvíc www.zdovozu.
Takže pro mě je tím tato diskuse ukončena, ale rád si přečtu názory ostatních.
Spam:
Docela mě překvapil ten pokus nebo co to bylo) s tou sázkovou kanceláři. To mi tedy vadí dost. Když dělá kdokoliv nábor do aliance a dává to na forum tak to beru ale to patří ke hře ne tak už nějaká SÁZKOVÁ KANCELÁŘ.
LP:
Tak ty se pobuřuješ, že Mawuki píše článek (což se od redaktora očekává) ;-/
A to, že nám do pošty chodí spam je v pořádku?! Proč se nás dříve nezeptáš zda o to někdo stojí. Prvotní chyba byla zřejmně u tebe ne jinde.
Pokud se nezačnou lidi předhánět v cenách, tak je mi to celkem jedno.;-)=)
A jeste dodam, proc jsem neuvedl nekam, ze mnozstevni sleva je mozna. Vite proc?

Protoze stovky hracu (vetsinou mladasove), me zacnou ukecavat, abych jim dal slevu, at udelam vyjimku, ze maji svatek, ze pritahli do DE dalsi hrace, atd...

mam kazdy den plnou postu, a jeste resit slevy typu 1 DEk...
Zeli: Stale nechapu, co smrdi na me strane... ze jsem dal mnozstevni slevu? Nebo jsem snad zhresil, ze neni jasne napsane, ze mnozstevni sleva je mozna? Nebo v cem je problem?

Snad necekate, ze udelam nejaky cenik slev??? Je to individualni vec, a osobne handlujeme o kazdy desetnik. DE neni velkoobchod, ktery by mel "pevne" slevy.

Jestli si nekdy koupis DE-kredity ty, taky do toho je ostatnim houby, jestli ti dam slevu nebo ne. Tvuj nakup rozhodne neni verejna vec, pokud k tomu nedas slouhlas...

Každopadně LP je tu zákon a pokud to je to s jeho svolením, není co řešit.
Myslím že je ten prodej naopak skvělá akce i pro ty co neměli 200 aby poslali šek, když si chtěl někdou koupit 3 nebo 4DEKy tak musel poslat SMS za 80Kč a to je dost a hodně lidí to odradí, takhle stačí i poštou poslat 50 a člověk dostane 5 DEKů, pro začínající je to naopak výhodné a že za tu Starost s tím má WWW.zdovozu něco pro sebe? Za tu práci to docela pochopím, není to žádná sranda, a i kdyby žádnou akci nedělal tak je mi to jako hráči jedno.
A je pravidlo obchodu pokud chci něčeho koupit hodně tak je normální si dohodnout slevu a že vás to nenapadlo svědčí jen o tom že o obchodě toho moc nevíte.
LP : "slapl jsi do hovna, ale myslim ze to smrdi na tve strane... " pri pohledu z venku bych rekl ze na obou stejne. Bez tveho vysvetleni jsem to mel taky za levotu. Kdybys napsal v ceniku ze pri vetsim odberu je mozna sleva bylo by to uplne v pohode a nikomu by to divne neprislo.

all: jestli nekomu opravdu chodi spamy postou, doporucuji se obratit na spravce (patton, ruslana apod). Ti maji moznost mazat/banovat a to je IMHO jedina spravna reakce v tomto pripade. Pokud by problem i nadale pretrvaval dejte mi vedet treba neco vymyslime spolecne. Pokud budu moci tak tohle zatrhnu
Lord Lister: Já to beru tak, že zdovozu dostal množstevní slevu tím, že deků kupoval víc. Jestli se mu to vyplatilo je zcela jeho věc, ale velké obohacení bych v tom nehledal. Každopádně, pokud někdo za osm korun koupí dek a za 9,50 ho prodá (levněji, než je oficiální cena), tak to spíš považuji za dobrý obchodní tah. Teď když vím, že to není žádná levota je pro mě jeho nabídka celkem rozumná.
Mimochodem, udělal jsi mu dost slušnou reklamu. ;-)=)
ten clanek pod timhle je moje reakce na Germi2:
Rekl mi, ze chce zkusit, jestli by o ne meli hraci zajem, ze by je skusil nabidnout.
Myslenka byla ta, ze podobne jako existuji "díleři", ze by mi pomohl prodavat DEkredity.

Rekl jsem mu, ze je mi to jedno, ze je jeho vec, co s nima dela...

Jinak jsem si nevsiml zadneho spamu... asi jen 4 zprav.
To s tou sazkouvou kancelari jsem si ale vsiml... ale to delal nekdo jiny a uz jsem ho varoval...

Jinak jak uz jsem psal, bych byl proti DE, kdybych odmitl kazdeho, kdo chce koupit vice DE-kreditu... takze kolem toho je cely ten clanek.
Dave Lister: Vysvetleni? Dopredu? A to jako ze mi to musi nekdo schvalit? Mam se zeptat hrace XXX: "Muzu tohle ci tamhleto delat?", nebo si mam zalozit pri kazdem obchodu udelat "Tiskovku?"

Tim ze vydavas tyhle clanky, tak ale prave to zlo siris. Kdyby jsi to zlo nemel chut sirit, tak mi alespon dopredu napises a zeptas se. Uznej, ze by to byl mnohem ferovejsi pristup... ty treba vis, ze ty penize pouziji na rozvoj DE, ale hodne mladych to nechape... a tim zbytecne kolem me vytvaris auru toho "nahore, co kseftuje nelegalne s DE-kreditama"...

Myslim, ze by jsi se zachoval stejne rozumne, ze neodmitnes sponzora, ktery chce investovat napr. 5000 Kc, ale pod podminkou, ze dostane nejakou malou slevu. Dohoda je individualne a hlavne soukroma... je blbost se nekoho nekde ptat ci to zverejnovat, pokud o to dotycny nestoji...

Howng... slapl jsi do hovna, ale myslim ze to smrdi na tve strane... i kdyz chapu, ze to muze byt i tva strategie... kdyz uz nic, okradl jsi me o pulhodiny casu z malovani hrdinu...

Jinak si te Vazim, mam k tobe a DETimes respekt...
Jj pravdu díš, kdyby to LP napsal, může se přejít nedorozuměním. Vždycky se najde někdo, kdo do všeho šťourá.
L.P. - nemyslím, že by proti Tobě Dave Lister poštvával hráče. Buď se tady bude diskutovat o konkrétních věcech, nebo jen nezáživně klábosit o ničem. I špatná zkušenost je zkušenost a poučíš se z toho nejen Ty, ale i další.
Nechápu jen jednu věc.Píšeš, že nakoupil množství DEků a že chystá akci. Tak se ptám, proč je prodává???
Pokud chce sponzorovat, neměl by s nimi kšeftovat.
Krucipísek koupil od Tebe DEky za menší cenu, ale nikde s tím nekšeftoval a značnou část jich zřejmě použil na jednorázovou akci pro hráče.
Pokud to chceš legalizovat, vytvoř mu Ty sám nějaký odkaz, či vyčleň forum, ale opravdu není vhodné, aby se každý den na všech forech či do pošty objevovali reklamy.
Jsem rád, že ses ozval a podal částečný vysvětlení. Nebylo mým úmyslem vyvolávat zlo, nebo poštvávat hráče proti tobě. Že sem šťouchnul do hovna je ovšem zřejmý. Bylo by vhodný vysvětlení podávat automaticky a nečekat na nějaký rejpaly, jako sem já. Pokud jde o sponzoring, jak říkáš, tak to někde napiš oficiální cestou. Řekni kdo a kolik. Hráči to ocení, a ten kdo zasponzoroval si uznání zaslouží. Předejdeš tak zbytečným pochybnostem, jako v tomhle případě.
Docela me tohleto od Listera prekvapilo...
že mě ani nekontaktoval a nechtěl znát můj názor, když již vydal tento článek a navíc si ho upíchnul na sloupek... (to má být něco jako bulvár) ale k věci.
-------------------------------------------

Uplne stejne nakoupil DE-kredity Krucipisek bylo jich několik set... Já ho ale nazývám sponzor. Ty deky pouzil nezistne na velký turnaj pro VAS HRACE. WWW.Zdovozu planuje udelat take nejakou akci s hracema. Nevim jestli to bude neco zcela verejneho pro vsechny, ale pobavi tim radu hracu. DE-kredity rozhodne neprodavam za babku!!! Vim co je to inflace atd... a server potrebuje rozsirit, ve spickach nestiha.

Zkratka Lister je super novinář, ale zbytečně vyvolává zlo a postvava hrace proti me a tek, kteri se neboji vlozit do DE penize, bez kterych uz by to davno skoncilo.

Delej si Listere stvanice na ty co kradou, navadaji a podvadeji... napis clanek o nejakem hazliku, kdyz jsi v rade.

Nepis tem, kteri pomohli DE v tezke dobe na nohy!

(prosim pripojit jako mou reakci na konec clanku, dik.
LP
Berte to tak, že LP potřeboval rychle peníze. A bylo pro něj výhodnější prodat DEKy pod cenou, než jít pro půjčku do banky.
Většina firem si na provoz půjčuje, protože za své produkty dostanou zaplaceno později.
Na tomto principu fungují plodinové burzy. Zemědělec prodá úrodu již na jaře (levněji, než by mohl dostat na podzim), ale má peníze na provoz. Také má jistotu, že mu úroda nezůstane doma ve stodole.
31.1. 2007 - 23:30 Autor Dark Elf Times Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Saul: Osobně je mi jedno, jestli na tom něco vydělá. Jde mi spíš o tu netransparentnost prodeje - od LPho je to přecejen trochu nefér vůči hráčům, pro prodej kreditů by měly být nějaká pravidla platná pro všechny. A v druhé řadě jde o ten spam.:-e
31.1. 2007 - 23:17 Autor Dark Elf Times Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
říkam jednoznačné ANO,sice mi to vadi jako spam,ale jinak tuto myšlenku podporuju.kšeft je prostě kšeft a čím víc deků prodá tim víc jich musí od LP koupit!a to si opravdu myslíte, že na tom dokaže vydělat,kolik?100 denně,asi ani to ne.Myslim,že jeho vnucovanim si deky koupí mnohem víc hráču a kdyby ne tak alespon nakoupí vetší částky a kdo má z toho největší zisk???

a ted mě upalte:-()
31.1. 2007 - 21:34 Autor Dark Elf Times Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Ano,upálit,umlátit palicí,ukamenovat podříznout !


přesně jak tu už říkal Germi2...pokud by měl někdo vydělávat,jedině LP...ať si ten parchant jde jinam...hádám,že už to asi někde skoušel,ale neuspěl a tak si vybral nové působiště :DE...myslím,že by si měl zbalit svých pár DEčků a vyklidit pole,než se mu přihodí něco zlého

Jinak mě do pošty přišla jen jediná zpráva a vůbec se nelišila od spamu v E-mailu...za takovou kokotinu bych fakt dával BANána...!!!
31.1. 2007 - 21:17 Autor Dark Elf Times Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Upálit, jinak to nevidim...;-)=)
31.1. 2007 - 20:58 Autor Dark Elf Times Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Jedinou vec bych chtel na tohle rict-JE to jen hra kuwa lidi a kdyby na tom nekdo mel vydelavat tak je to LP ktery ze to poridi treba neco noveho do servru nebo tak neco a ne aby si tu curaci vydelavali,tohle už presahuje všechno a to že rozesila spamy do posty ,to je na ban IPcka ,a kdo vi jestli to neni porušení zakona(to asi ne ale na mail se spamovat nesmi tak nevim proc by tohle melo byt jine)..:-(*)
31.1. 2007 - 20:52 Autor Dark Elf Times Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Jsem zásadně proti obchodování s DEKy. Tady se snaží někdo obohatit. Podle zákona by měl svůj zisk zdanit. Ať si vymyslí jinej byznys. Pokud to půjde takhle dál, najdou se jiní a pak budou na foru samý nabídky. Myslím, že tímle sem nové hráče nenatáhnem. Pokud bych byl já nový a po pár dnech uviděl takovou reklamu, asi bych na takovou hru kašlal.
31.1. 2007 - 20:32 Autor Dark Elf Times Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Ad nápad: Přijde mi to celkem nefér, takhle na tom vydělávat. Normální hráč (čti student či žák) nemá šanci buď nakupovat ve velkém, aby se mu to vyplatilo, nebo dokonce nakupovat vůbec, a najednou se objeví někdo, kdo dostal DEKy levněji než ostatní - proč? Zasloužil se něčím, že dostal slevu? O tom myslím vypovídá samotný fakt, že prodává DEKy z nového nicku, který existuje 16 dní. Proč se asi stydí za svou identitu?

Ad spam: Nehoráznost nejvyššího rázu, přišlo to mě i mým kolegům, taky jsem okamžitě odpověděl... To je horší než spam na e-mail (tam jsme na to zvyklí a máme účinné filtry) a ten je trestný. Já tedy tyto aktivity kompletně odsuzuji a rozhodně je nehodlám využít.
31.1. 2007 - 19:18 Autor Dark Elf Times Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Mě to teda taky přišlo do pošty a nejsem moc rád. A hlavně já žiju v domění že 1DEK = tvrdá dřina v lize;-)=)

Každopádně se přikláním k tomu aby si dotyčný z dovozu otravoval jenom na forech ale at neleze do pošty. To co totiž fakt nesnáším je přímé dealerství a votravování.To jsem schopnej dotyčnými klidně i jednu vrazit
31.1. 2007 - 19:03 Autor Dark Elf Times Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Muj osobní odhad asi je, že LPeho už nebaví připisovat deky osobně (a po troškách). Proto oželí odhadem dvě koruny/dek, ale má to bez starostí. A hráči by měli bejt šťastný, že koupěj levněji.
Co se týče spamu - jednou za čas to hodit na fórum tak nic neřeknu, ale jestli to chodí do pošty, to je vážně děsný (mě zatim nic nepřišlo)
31.1. 2007 - 18:55 Autor Dark Elf Times Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
omyl, samozřejmě 1 DEk = 10Kč
31.1. 2007 - 18:55 Autor Dark Elf Times Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Ufin: dušená mrkev je dobrá
Dave: já žil v představě 1 DEk = 1Kč až do teď ;-)=)
31.1. 2007 - 18:37 Autor Dark Elf Times Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Muchec..ja vam zavidim.. mě nic nedošlo.. :-)))
31.1. 2007 - 18:31 Autor Dark Elf Times Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
jo ten spam je trapnej. zatim mi to prislo 2x takze je to fuk, ale az to zacne chodit kazdej den 2x na vsechny moje nicky:-()
31.1. 2007 - 18:30 Autor Dark Elf Times Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Zakladni fungovani trhu je konkurence a delba prace. To s www.zdovozu.cz je uplne stejny jako obchod. Za provizi rozdava zbozi a LP funguje jako velkoobchod. Prodava zbozi ve velkych poctech, ale levneji.

PS: k tvoji otazce, za kolik to LP prodava a kolik musis koupit aby si mel slevu. Vzhledem k tomu ze i krucajs kupuje zdovozu :) a to kupoval stovky deku, tak je to celkem fuk. Muj osobni typ ja 8 KC za 1 dek
31.1. 2007 - 18:28 Autor Dark Elf Times Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
já krom spamu nesnáším ještě dušenou mrkev...:-():-(*)

Ale jinak souhlas celkem

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.